Laura Põldvere räägib oma esimesest armumisest.

Laura Põldvere esimesest armumisest: see kutt kutsus mind heinapalli otsa päikeseloojangut vaatama, see hetk on meeles siiani!

Laura Põldvere meenutab oma esimest armumist, mis juhtus siis, kui ta oli kaheksa-üheksa aastane. Ta kirjeldab, kuidas ta koos poisiga heinapalli otsa istus, et vaadata päikeseloojangut Tartu lähedal asuvas maakodus. Ehkki nad ei jõudnud suudelda, on see hetk, kuidas poiss talle käe ulatas ja kuidas nad koos selles õhtuvalguses istusid, jäänud talle siiani meelde, kirjutab Kroonika.

„Lihtsalt see hetk, see, kuidas ta mulle käe ulatas ja see, kuidas me siis selles õhtuvalguses istusime… need hetked, need ilusad hetked – see on mul siiamaani meeles,“ meenutab Põldvere. Vaata videost!

Tartu 2024 kultuurisaadikuid meenutavad esimest armastust: eks igaüks vastas küsimusele oma vaatenurgast. 

Tartus toimub 18. mail suur kontsertetendus „Suudlev Tartu“, millel astuvad üles eestlaste poolt palavalt armastatud 20 eurolauljat, kelle seas on ka 2014. aasta lauluvõistluse võitja Conchita Wurst. Korraldajad ootavad ühissuudlusele tuhandeid suudlejaid. Teiste seas astuvad üles, Victor Crone, Lenna Kuurmaa, Liisi Koikson, Koit Toome, Hanna-Liina Võsa, Jaanika Sillamaa, Ivo Linna, Maarja-Liis Ilus, Ott Lepland, Laura Põldvere, Elina Netšajeva, Birgit Sarrap, Getter Jaani, Elina Born, Robin Juhkental, Alika Milova, Uku Suviste, Juhan Uppin ja Stig Rästa.

Kontsertetendusest teeb otseülekande ETV ja kogu päeva kajastust saab järgida Kroonika veebist.

Viimased uudised: