Birgit Sarrap.

Birgit Sarrap armastusest: minu armas abikaasa ja lapsed on alati mulle number üks

Tartu 2024 kultuurisaadikuid meenutavad esimest armastust: eks igaüks vastas küsimusele oma vaatenurgast. Birgit Sarrap nendib, et vastus on lihtne: esimene armastus on ikka ja alati perekond, kirjutab Kroonika.

„Minu armas abikaasa ja minu lapsed on alati mulle number üks, aga ei saa öelda, et vähem tähtsam on minu suurem perekond: minu vanemad, minu õed, nende perekonnad, minu sõbrad. Muidugi on tohutu armastus muusika vastu ja mul tohutu tänutunne, et ma saan teha seda, mida ma üle kõige elus armastan,“ räägib Sarrap. Vaata videost!

Tartus toimub 18. mail suur kontsertetendus „Suudlev Tartu“, kus astuvad üles eestlaste poolt palavalt armastatud 20 eurolauljat, kelle seas on ka 2014. aasta lauluvõistluse võitja Conchita Wurst. Korraldajad ootavad ühissuudlusele tuhandeid suudlejaid. Teiste seas astuvad üles Victor Crone, Lenna Kuurmaa, Liisi Koikson, Koit Toome, Hanna-Liina Võsa, Jaanika Sillamaa, Ivo Linna, Maarja-Liis Ilus, Ott Lepland, Laura Põldvere, Elina Netšajeva, Birgit Sarrap, Getter Jaani, Elina Born, Robin Juhkental, Alika Milova, Uku Suviste, Juhan Uppin ja Stig Rästa.

Kontsertetendusest teeb otseülekande ETV ja kogu päeva kajastust saab järgida Kroonika veebist.

Viimased uudised: