Anna Hints.

Anna Hintsil on filosoofia armastuse kohta: ma armastan julgust peeglisse vaadata, iseendas ja teistes

Anna Hints räägib oma filosoofiast armastuse kohta, öeldes, et julgus vaadata peeglisse ja näha iseennast on oluline. Ta usub, et kogu meie eksistents siin maailmas on teekond armastuse juurde, kirjutab Kroonika.

Tartu 2024 kultuurisaadikud meenutavad esimest armastust: eks igaüks vastas küsimusele oma vaatenurgast. „Kõige lõpus loeb see, kui palju me mäletasime armastada. Sa võid võita Oscareid, sa võid võita sadu auhindu, sa võid olla see teine ja kolmas, aga lõpuks loeb ikkagi see, kui palju me mäletasime armastada,“ arvab Hints. Vaata videost!

Tartus toimub 18. mail suur kontsertetendus „Suudlev Tartu“, kus astuvad üles eestlaste poolt palavalt armastatud 20 eurolauljat, kelle seas on ka 2014. aasta lauluvõistluse võitja Conchita Wurst. Korraldajad ootavad ühissuudlusele tuhandeid suudlejaid. Teiste seas astuvad üles Victor Crone, Lenna Kuurmaa, Liisi Koikson, Koit Toome, Hanna-Liina Võsa, Jaanika Sillamaa, Ivo Linna, Maarja-Liis Ilus, Ott Lepland, Laura Põldvere, Elina Netšajeva, Birgit Sarrap, Getter Jaani, Elina Born, Robin Juhkental, Alika Milova, Uku Suviste, Juhan Uppin ja Stig Rästa.

Kontsertetendusest teeb otseülekande ETV ja kogu päeva kajastust saab järgida Kroonika veebist.

Viimased uudised: