Alika Milova.

Alika Milova oma esimest musist: minu esimene suudlus oli 12-aastaselt lastelaagris 

Alika Milova meenutab oma esimest suudlust sooja emotsiooniga. „Minu esimene suudlus oli, kui ma olin kaksteist aastat vana, ja olin Ida-Virumaal, Kurtnas, lastelaagris,“ räägib Alika. Seal oli olnud üks diskoteek, kus ühel hetkel hakkasid aeglased laulud mängima ja siis oli aeg ka aeglaseks tantsuks, kirjutab Kroonika.

Tartu 2024 kultuurisaadikud meenutavad esimest armastust: eks igaüks vastas küsimusele oma vaatenurgast. Alika mõlgutas mõtteid oma esimese suudluse üle. „Siis seal oli üks poiss, kellega me kohtusimegi seal lastelaagris, ja siis jah, suudlesime temaga. Tore mälestus tegelikult – sel hetkel oli see nii suur asi,“ meenutab Alika Milova. Vaata videost!

Tartus toimub 18. mail suur kontsertetendus „Suudlev Tartu“, kus astuvad üles eestlaste poolt palavalt armastatud 20 eurolauljat, kelle seas on ka 2014. aasta lauluvõistluse võitja Conchita Wurst. Korraldajad ootavad ühissuudlusele tuhandeid suudlejaid. Teiste seas astuvad üles Victor Crone, Lenna Kuurmaa, Liisi Koikson, Koit Toome, Hanna-Liina Võsa, Jaanika Sillamaa, Ivo Linna, Maarja-Liis Ilus, Ott Lepland, Laura Põldvere, Elina Netšajeva, Birgit Sarrap, Getter Jaani, Elina Born, Robin Juhkental, Alika Milova, Uku Suviste, Juhan Uppin ja Stig Rästa.

Kontsertetendusest teeb otseülekande ETV ja kogu päeva kajastust saab järgida Kroonika veebist.

Viimased uudised: